BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi,

usługi cięcia oraz prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalistę ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Sosnowiec
Opis stanowiska:
  • aktywne poszukiwanie i selekcja kandydatów
  • utrzymywanie odpowiedniego poziomu zatrudnienia
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z firmami rekrutacyjnymi
  • tworzenie aktualnej bazy kandydatów
  • śledzenie rynku pracy
  • zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • sporządzanie analiz rynku pracy i wynagrodzeń
Wymagania:
  • praktyczna wiedza z przebiegu procesu rekrutacji
  • dobra organizacja pracy, duża samodzielność w działaniu
  • kreatywność
  • doświadczenie na podobny stanowisku
  • wykształcenie min średnie,
  • dobra znajomość  pakietu Office (Excel i Power Point)
Oferujemy:
  • pracę w dużej firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
  • opieka medyczna w firmie MEDICOVER,
  • dofinansowanie do kart sportowych.