Senior Process Automation Software Developer
Miejsce pracy: Katowice
Twoje zadania:
  • tworzenie i rozwój aplikacji - zarówno front end jak i back end (Full Stack Developer),
  • projektowanie, tworzenie, testowanie i wdrażanie rozwiązań Robotics,
  • analiza procesów operacyjnych i identyfikacja obszarów do automatyzacji,
  • poszukiwanie i testowanie nowych technologii, mających wpływ na poprawę doświadczeń klienta w obsłudze operacyjnej i/lub wzrost efektywności procesów.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Informatyka, Informatyka i Ekonometria, Finanse),
  • min. 2-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania,
  • bardzo dobra znajomość .NET (C#, ASP.NET MVC), HTML5, CSS3, JavaScript,
  • znajomość języka zapytań bazodanowych SQL,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office, w tym Access (mile widziane wykorzystywanie Visual Basic for Applications),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność analizy dużej ilości danych pochodzących z różnych źródeł,
  • skuteczność i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie i pasja w działaniu.
Mile widziane:
  • Znajomość wybranych obszarów: Text mining, Machine learning, Big data
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy