Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier / Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Sosnowiec
Nr ref.: MAG/SOS/0119
Obowiązki:
  • rozładunki/załadunki towaru,
  • obsługa wózka widłowego,
  • pakowanie towaru,
  • wprowadzanie danych do systemu.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - mile widziane,
  • gotowość podjęcia pracy na 3 zmiany,
  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • zaangażowanie, sumienność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę, chcemy się związać z Tobą na stałe,
  • atrakcyjne premie po okresie próbnym,
  • wolne weekendy,
  • pakiet Multisport dla chętnych,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • prywatną opiekę medyczną dla zainteresowanych,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.