Ogłoszenie numer: 2675526, z dnia 2019-09-11

Kierowca / Magazynier

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • transport towarów do klienta tj. realizacja zamówień
  • przyjecie towaru i rozładowanie go w magazynie
  • kompletowanie i pakowanie zamówień  do wysyłki
  • kontrola dat i inwentaryzacja towarów
  • kontrola przyjmowanych towarów pod względem ilościowym i jakościowym
  • obsługa urządzeń magazynowych
  • dbanie o powierzony samochód oraz towar
  • dbanie o porządek na magazynie
  • inne zlecone czynności

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy, planowania i przewidywania
  • prawo  jazdy kat. B
  • odpowiedzialność, samodzielność, dokładność
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • narzędzia potrzebne do pracy na tym stanowisku
  • samochód służbowy
  • dobrą atmosferę pracy