Ogłoszenie numer: 2358097, z dnia 2019-04-02

Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizowaniu transportu samochodowego i kolejowego materiałów sypkich.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent / Asystentka ds. Logistyki

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Organizacja i kontrola realizacji zleceń w obszarze spedycji drogowej,
  • Przygotowywanie i obsługa dokumentów przewozowych krajowych i zagranicznych,
  • Kontakt z kierowcami,
  • Wsparcie działu administracji w codziennych zadaniach,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji firmowej.

Wymagania

  • Wiedza z zakresu realizacji usług transportowych i spedycyjnych, przepisów prawa przewozowego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i osiąganych wyników,
  • Dobre warunki zatrudnienia oraz odpowiednie narzędzia pracy.