Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Sławków
Numer: StPr/24/0597
OBOWIĄZKI:
Szkolenia BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, nauka przyjmowania i rejestrowania zamówień na towary w hurtowniach, nauka sprawdzania towarów pod względem ilościowym i jakościowym, nauka przygotowywania produktów do sprzedaży i ich wyeksponowanie, nauka prawidłowego oznaczania towarów kodami, nauka obsługi kasy fiskalnej oraz sporządzanie raportów kasowych, nauka sposobu wyliczania cen detalicznych, nauka informowania nabywcy o walorach sprzedawanych produktów, nauka wypełniania i monitorowania Księgi HACCP, nauka obsługi vacum, nauka obsługi steaker
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sławków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie