Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. Prof. K. Gibińskiego
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
zatrudni na podstawie umowy o pracę
Specjalista ds. BHP
Miejsce pracy: Katowice
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • wymagany minimum 1 rok pracy w służbie BHP,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność, zaangażowanie i samodzielność.
  • analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • dokładność, dbałość.
Zakres zadań:
  • prowadzenie szkoleń w zakresie BHP,
  • prowadzenie dokumentacji BHP,
  • prowadzenie oceny ryzyka zawodowego,
  • prowadzenie postępowań powypadkowych,
  • przeprowadzanie audytów BHP i ergonomii pracy,
  • monitorowanie i analiza zdarzeń związanych z bezpieczeństwem,
  • tworzenie, modyfikowanie i komunikowanie standardów, procedur BHP,
  • dbanie o środowisko i higienę pracy,
  • raportowanie i analiza danych na potrzeby przełożonego i innych oddziałów.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,
  • pracę w systemie podstawowym (od poniedziałku do piątku, w godzinach: 07:00-14:35; 07:25-15:00),
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole,
  • wdrożenie w zakres obowiązków,
  • planowana data zatrudnienia 01.06.2024 r.
Szpital zastrzega sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że Administratorem danych osobowych osób ubiegających się o zatrudnienie jest Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z siedzibą: ul. Ceglana 35, 40-514 Katowice.
Szczegółowe informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Szpitala pod adresem: https://www.uck.katowice.pl/oferty-pracy, link Ochrona danych osobowych - klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy (bezpośredni link do dokumentu: https://www.uck.katowice.pl/uploads/files/klauzulakandydat.pdf ).
Podanie danych osobowych przez osoby ubiegające się o zatrudnienie jest dobrowolne, lecz konieczne w celu uwzględnienia aplikacji w procesie rekrutacji – dlatego też dla umożliwienia Szpitalowi jej rozpatrzenia prosimy o dopisanie w treści oferty klauzuli:

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z siedzibą: ul. Ceglana 35, 40-514 Katowice.”W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych wyłącznie dla potrzeb aktualnej rekrutacji z treści powyższej klauzuli prosimy usunąć zwrot „i przyszłych”.}