Serwisant
Miejsce pracy: Katowice

Dni pracy: dni robocze (poniedziałek- piątek)
Godziny pracy: 8 godz./dziennie – możliwe nadgodziny
Możliwa praca w godzinach nocnych: tak
Tryb wypłaty: miesięczna
System wynagrodzeń: stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków:
  • przegląd, konserwacja, naprawa funkcjonujących urządzeń (bramy, drzwi, systemy przeładunkowe),
  • prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi obowiązkami,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • wsparcie techniczne użytkowników końcowych.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie techniczne ( mechaniczne, elektryczne, lub pokrewne),
  • konieczne doświadczenie branżowe ( bramy przemysłowe, stolarka p.poż, rampy),
  • konieczne doświadczenie w pracach elektrycznych, mechanicznych i ślusarskich,
  • prawo jazdy kat. B (warunek niezbędny),
  • uprawnienia SEP do 1 kV (eksploatacyjne),
  • dyspozycyjność z uwagi na pracę w terenie,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność i umiejętność realizacji zgodnie z planem/harmonogramem.
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju, zdobywania doświadczenia i awansu zawodowego – stworzona specjalnie dla Pracownika ścieżka rozwoju zawodowego,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywania uprawnień zawodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowania,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, telefon, zestawy profesjonalnych narzędzi, itp.).
Benefity:
  • dofinansowanie do zajęć sportowych
  • dofinansowanie do okularów
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pakiet opieki medycznej
  • ubezpieczenie na życie
  • wczasy pod gruszą
  • wyjazdy integracyjne
  • paczki świąteczne
  • bilety na wydarzenia kulturalne
  • inicjatywy dobroczynne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.