Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Sławków
Numer: StPr/24/0267
OBOWIĄZKI:
- obsługiwanie korespondencji firmowej lub urzędowej, udzielanie informacji interesantom (w tym: telefonicznie, e-mailowo), obsługiwanie urządzeń biurowych, przyjmowanie i zarządzanie zapytaniami od klientów, porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej lub urzędowej, umawianie klienta na spotkania stacjonarne lub online, przekazywanie potencjalnemu klientowi telefonicznie informacji oferowanych produktach ubezpieczeniowych, organizowanie stanowiska pracy gdnie z zasadami etyki zawodowej, BHP, ochrony ppoż., ochron środowiska i wymaganiami ergonomii, przygotowywanie wiadomości e-mail do klientów z propozycami ofert.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: dobra komunikatywność
Uprawnienia: skuteczna komunikacja z klientem
Uprawnienia: niekaralność
Uprawnienia: umiejętność szybkiego uczenia się
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sławków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej