Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Mechanik w dziale utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0140
OBOWIĄZKI:
- przeprowadzania przeglądów prewencyjnych i oględzin zgodnie z harmonogramem;- kwalifikowanie tłoczników oraz wykrojników do napraw i remontów;- bieżące usuwanie awarii;- analizowanie dokumentacji i rysunków technicznych;- dokonywanie zmian programowych i sprzętowych na maszynach (prasy);- optymalizacja linii produkcyjnych oraz systemu ich kontroli;Praca na 3 zmiany od poniedziałku do piątku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: mechanik lub elektryk

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie o kierunku mechanika lub elektryka, doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu