Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Magazynier
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0200
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, -wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych, -rozmieszczanie i układanie przyjątych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, zabezpieczenie ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą, -prawidłowe oznakowanie składowanych towarów, - prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych i metodami tradycyjnymi, - czynny udział w inwentaryzacjach, doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych, wyjaśnianie przyczyn powstawania różnic w stanie ilościowym towarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej