Kwalifikowany pracownik ochrony
Miejsce pracy: Sławków

Opis stanowiska:

  • Ochrona obiektu obowiązkowej ochrony
  • Ewidencjonowanie wjazdu wyjazdu pojazdów
  • Patrolowanie terenu

Oczekiwania:

  • Niekaralność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Chęci do pracy
  • Posiadanie książeczki broni
  • Wpis na listę KPOF

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Stawka w wysokości 34,00 zł brutto/h
  • Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Pełny etat/dodatkowa/możliwość nadgodzin
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.


Praca w Bytomiu i okolicach: Najnowsze oferty pracy

© 2018-2024 Rynek pracy w Bytomiu | Wszelkie prawa zastrzeżone