Ogłoszenie numer: 8870935, z dnia 2024-04-03

AB INDUSTRY S.A.

Inżynier budowy ds. instalacji elektrycznych

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia koordynacja i nadzór nad realizacją prac elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną, harmonogramem oraz wymaganiami kontraktu
  • Nadzór nad jakościowym i terminowym wykonaniem prac
  • Nadzór nad pracą monterów, w tym podwykonawców
  • Weryfikacja warunków technicznych, dokumentacji projektowej
  • Udział w uzgodnieniach międzybranżowych
  • Udział w radach budowy
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Robót, raportowanie postępów prac
  • Przygotowywanie przedmiarów dot. dostaw materiałów i prac
  • Uczestnictwo w procesach kontraktacji dostawców/ wykonawców
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP na placu budowy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektrotechnika lub pokrewne,
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość oprogramowania MS Office, CAD,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i dyspozycyjność,
  • Znajomość zagadnień dotyczących instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektrycznych,
  • Umiejętność wykonywania przedmiarów dot. dostaw/ robót,
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy (praca pod presją czasu).

Dodatkowym atutem będzie :

  •  Znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do szkoleń i studiów,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.