Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Fryzjer barber
Miejsce pracy: Łaziska Górne
Numer: StPr/24/0270
OBOWIĄZKI:
BRANŻA/RODZAJ PRACY:- fryzjer - barberZAKRES PODSTAWOWYCH OBOWIĄZKÓW:- strzyżenie męskie- barbering- pielęgnacja - dbanie o wizerunek firmy- obsługa recepcji- obsługa klienta- konsultacje- doradztwo - prowadzenie rozliczeńOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: - umowa na okres próbny 3 miesiąceMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: - Łaziska GórnePRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn - Pt 11-22 oraz sb 10 - 18
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

1. Pracodawca oczekuje albo wykształcenia min. zasadniczego zawodowego kierunkowego albo certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu barberskiego

Miejsce pracy:

Łaziska Górne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 6 410,78 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych