Ogłoszenie numer: 8915173, z dnia 2024-04-16

BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie.
Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Fizjoterapeuta w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów przebywających w zakładzie opiekuńczo-leczniczym (pacjenci przewlekle chorzy oraz wentylowani mechanicznie)
  • współpraca z pozostałym personelem medycznym
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania

  • dyplom ukończenia studiów wyższych w dziedzinie fizjoterapii
  • otwartość i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość
  • sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność
  • mile widziana znajomość metody PNF

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w stabilnej firmie, czas pracy 7 godzin 35 minut