Firma ADVANCED INDUSTRIAL TECHNOLOGIES Sp. z o.o. świadcząca usługi na terenie kopalń na Śląsku, w związku z ciągłym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

Dyrektor Finansowy / Dyrektor Finansowa – branża górnicza
Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska i zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za kształtowanie i realizację strategii finansowej firmy,
  • zarządzanie przepływami pieniężnymi, cash-flow spółki, prognozowanie, zarządzanie płynnością i optymalizacja kapitału obrotowego,
  • identyfikacja oraz zabezpieczanie ryzyka finansowego,
  • nadzór nad środkami trwałymi i amortyzacją,
  • optymalizacja polityki podatkowej oraz polityki kosztowej,
  • przygotowywanie budżetu rocznego, prognoz krótkoterminowych,
  • pozyskiwanie finansowania,
  • nadzór nad przygotowaniem sprawozdań finansowych firmy,
  • koordynacja współpracy z biurem rachunkowym,
  • nadzorowanie, aby operacje finansowe były przeprowadzane zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami rachunkowości,
  • reprezentowanie spółki przez bankami, inwestorami, audytorami oraz urzędem skarbowym,
  • bezpośrednia współpraca z Zarządem.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe - preferowane finanse i rachunkowość,
  • znajomość prawa podatkowego,
  • praktyczna znajomość księgowości zarządczej (w szczególności znajomość budżetowania i controllingu),
  • samodzielność w działaniu,
  • biegła znajomość języka ukrainskiego / rosyjskiego  na poziomie min. C1,
  • doświadczenie na stanowisku dyrektora finansowego (minimum 3 lata).
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • przyjazne środowisko pracy, profesjonalny zespół i inspirujące projekty,
  • stanowisko z realnym wpływem na organizację,
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • praca stacjonarna, preferowane godziny pracy 9:00 do 17:00,
  • forma zatrudnienia zgodna z oczekiwaniami kandydata (uop, B2B)