Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Biomasażysta
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/1088
OBOWIĄZKI:
- Wykonywanie masaży (balijski, tajski, gorącymi kamieniami) oraz zabiegów (shiatsu, refleksologia, aromaterapia) zgodnie ze sztuką. Utrzymywanie porządku i dbanie o miejsce pracy.- Miejsce wykonywania pracy: Główne miejsce wykonywania pracy: Odział firmy Katowice + czasami w razie potrzeby (na przykład w czasie nieobecności pracownika) praca w siedzibie firmy w Chorzowie.- Pracy zmianowa w godzinach: 9:00-19:00 + w soboty w godzinach: 9:00-15:00 zgodnie z grafikiem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane. Wymagane uprawnienia: Certyfikat potwierdzający uzyskane kwalifikacje do wykonywania zabiegów: masaż balijski, masaż tajski, masaż gorącymi kamieniami, shiatsu, refleksologia, aromaterapia. Wymagana umiejętność wykonywania następujących zabiegów: masaż balijski, masaż tajski, masaż gorącymi kamieniami, shiatsu, refleksologia, aromaterapia.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach