GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć
w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu
Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Zakupów IT
Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska:
  • Analiza rynku IT pod kątem planowanych potrzeb zakupowych
  • Analiza potrzeb związanych z prowadzonymi zakupami i negocjacjami
  • Planowanie i prowadzenie procesów zakupu rozwiązań, usług i infrastruktury IT
  • Odpowiedzialność za efektywność procesu zakupowego
  • Bieżące raportowanie z prowadzonych procesów
  • Konsolidacja potrzeb zakupowych wewnątrz Grupy Kapitałowej
  • Organizacja i udział w spotkaniach z dostawcami
  • Współudział w tworzeniu umów i zamówień na dostawy towarów/usług oraz ich weryfikacja
  • Zarządzanie kontraktami IT
Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zakresie zakupów IT
  • Dobra znajomość rynku IT
  • Wymagana znajomość zagadnień z obszaru usług IT (definiowanie wymagań, określanie parametrów świadczenia usługi, SLA)
  • Sumienność, dokładność, wysoka kultura osobista
  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i interpersonalne
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Praktyczna znajomości MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Znajomość zasad licencjonowania wiodących producentów (Microsoft, Oracle, SAP)
  • Znajomość metodyk ITIL, PRINCE 2, PMBoK
  • Znajomość zagadnień LEAN
Oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach, możliwość wpływania na kształt stosowanych w grupie rozwiązań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Pakiet benefitów – opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie