Kwang Duck A&T Co. Ltd. jest znanym na całym świecie liderem produkcji części samochodowych za pomocą metod wtrysku i rozdmuchu. Nasi klienci są producentami najbardziej popularnych samochodów i części samochodowych.

Do naszego oddziału w Tarnowskich Górach poszukujemy członków zespołu, którzy chcą pomóc nam w realizacji naszej misji Together We Win i zapewnić naszym klientom najwyższą jakość sprzedawanym produktów.

Młodszy specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Opis stanowiska:

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie kompleksowa realizacja procesów zakupowych na potrzeby przedsiębiorstwa, w szczególności:

  • zakupy materiałów produkcyjnych, okołoprodukcyjnych i usług zewnętrznych
  • dotrzymywanie, kontrolowanie i rozliczanie budżetu zakupowego
  • analiza ofert oraz negocjowanie cen i warunków handlowych, zawieranie umów z dostawcami
  • nadzorowanie oraz egzekwowanie terminowości dostaw
  • współpraca z istniejącymi i rozbudowa portfela dostawców
  • analizy i raporty ilości/wartości zakupionych towarów
  • udział w procesie reklamacji dostaw oraz wyjaśnianiu rozbieżności w dostawach towarów
Od Kandydatów na to stanowisko oczekujemy :
  • wykształcenia min. średnie techniczne lub wyższe
  • dwuletniego doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • znajomość MS Office, a w szczególności Excel
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane są osoby bez doświadczenia

Co możemy zaoferować?
  • ciekawą pracę związaną z nowymi technologiami
  • czynny udział w procesach optymalizacyjnych
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity pozapłacowe: lunch oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego