Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Kelner
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/18/4478
OBOWIĄZKI:

- Kompleksowa obsługa konsumenta w lokalu gastronomicznym (przygotowanie sali konsumpcyjnej, zbieranie zamówień i przekazywanie ich do kuchni, podawanie dań i napojów, przygotowywanie napojów), prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i rozliczeń kelnerskich. - Język angielski jest wymagany do obsługi gości, w tym gości zagranicznych oraz do kontaktowania się z pracodawcą oraz kucharzem, który nie mówią po polsku. - Wynagrodzenie: 14,70 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 2 lata. Zlecenie wykonywane 20 godzin tygodniowo. - Zlecenie wykonywane będzie w godzinach: 10:00-24:00 + w niedziele i święta. Wymagane wykształcenie min. średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe 2 lata. Wymagana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Wymagane umiejętności: umiejętność pracy w zespole, w stresie, dbanie o wizerunek restauracji, wielozadaniowość. Wymagana łatwość nawiązywania kontaktu, dyspozycyjność.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Książeczka sanepidu

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe 2 lata. Wymagana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Wymagane umiejętności: umiejętność pracy w zespole, w stresie, dbanie o wizerunek restauracji, wielozadaniowość. Wymagana łatwość nawiązywania kontaktu, dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 14,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach