SFS International Sp. z o.o. Sp. K. to firma z bogatym doświadczeniem oferująca pracę w wielu sektorach w krajach Unii Europejskiej (m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce). Nasi pracownicy doceniają bezpieczeństwo, transparentność oraz wsparcie firmy w pozyskaniu pracy za granicą. Jesteśmy z Wami na każdym etapie zatrudnienia. Nasi specjaliści wspierają Was w każdym kroku rekrutacji, a polscy koordynatorzy wspierają Was w docelowym miejscu pracy.

Poszukujemy specjalisty, który dołączy do naszego Zespołu Rekruterów.

Junior Recruitment & HR Specialist
Miejsce pracy: Katowice

Wymiar pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wymagania:
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy agencyjnej
  • Prawo jazdy kat.B
  • J. angielski na poziomie komunikatywnym
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność budowania autorytetu oraz utrzymania dyscypliny wśród pracowników
Mile widziane:
  • znajomość zagadnień dotyczących prawa pracy
Zadania:
  • Pozyskiwanie pracowników
  • Zapewnienie odpowiedniej ilości kandydatów
  • Rekrutacja pracowników fizycznych
  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
  • Bieżąca obsługa Klientów w zakresie pracy tymczasowej
  • Dyżur dla pracowników tymczasowych w siedzibie Klienta
  • Prace administracyjne i biurowe, nadzór nad dokumentacją związaną z zatrudnieniem
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z Klientami i Pracownikami
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Budowanie relacji z ośrodkami oświatowymi takimi jak biura karier
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Bezpłatną opiekę medyczną Medicover dla Ciebie i rodziny
  • Dodatek za dojazdy do pracy
  • Dodatek z okazji szczególnych wydarzeń (urodziny, narodziny dziecka, zawarcie związku małżeńskiego, jubileusz)