Ogłoszenie numer: 2198555, z dnia 2018-11-29

AMS METAL Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich

Firma o ugruntowanej pozycji na rynkach UE.
Działalność firmy: Recycling Metali Nieżelaznych, Transport międzynarodowy

Obecnie do struktur naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów -rynki krajowe, zagraniczne
  • Realizacje Kontraktów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Obsługa Kontrahentów
  • Prowadzenie rozmów handlowych
  • Przygotowywanie i wystawianie niezbędnych dokumentów eksportowych oraz organizowanie dostaw
  • Stałe monitorowanie Rynku

Wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Znajomość branży odpadowej, złomowej (w szczególności Al.)

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1/C2( swobodna komunikacja)

  • Mile widziana dodatkowo znajomość języka angielskiego C1/C2 (swobodna komunikacja)

  • Doświadczenie w handlu zagranicznym

  • Znajomość przepisów prawa handlowego dotyczącego obrotu metalami nieżelaznymi, oraz odpadami

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz podtrzymywania dobrych relacji z klientami

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Solidne wsparcie we wdrożenie się w obowiązki
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy