Customer Journey Specialist
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: JW/ALO/04/2019
Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo

Twoje zadania:
  • Inicjowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań produktowych i funkcjonalnych w obszarze oferty kont i płatności:
    • analiza rynku kont i płatności (ze szczególnym uwzględnieniem płatności mobilnych) w Polsce oraz ciekawostek ze świata,
    • poszukiwanie i analiza dostępnych raportów rynkowych oraz innych źródeł głosu klienta,
    • propozycje zmian w ofercie,
  • Inicjowanie i wdrażanie promocji z obszaru kont i płatności (w tym płatności mobilnych)
    • analiza działań promocyjnych konkurencji,
    • rekomendacje działań promocyjnych w obszarze bankowości codziennej (konta i płatności w tym płatności Mobilne),
    • monitoring wyników prowadzonych działań,
  • Analizowanie wyników sprzedażowych oraz trendów w zachowaniach Klientów oraz przygotowanie w oparciu o dane analityczne rekomendacji dla zmian w obszarze zarządzanych produktów
  • Zarządzanie komunikacją wewnętrzną związaną z obszarem kont i płatności w tym komunikacją z siecią sprzedaży.
  • Przygotowywanie raportów, podsumowań i rekomendacji w obszarze bankowości codziennej
  • Analiza trendów rynkowych w zakresie sprzedaży i akwizycji klientów
  • Wparcie organizacyjne Dyrektora CA – Bankowość Codzienna
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego /ukończonego licencjatu/ - ekonomia/ finanse bankowość/ inne lub studia w trakcie
  • Zainteresowania obszarem kont i płatności
  • Znajomości rynku oraz nowoczesnych technologii w obszarze bankowości codziennej w tym płatności mobilnych
  • Umiejętności analizowania danych i wyciągania wniosków
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • Kreatywności, otwartości na zmiany i chęci podejmowania wyzwań
  • Doskonałej organizacji pracy, samodzielności, zdolności interpersonalnych
  • Umiejętności prezentowania wniosków i wyników analiz
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office (Excela, Word i PPT)
Mile widziane:
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań w obszarze kont i płatności
  • Doświadczenie w przygotowywaniu wymagań biznesowych i prowadzeniu inicjatyw biznesowych
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy