Ogłoszenie numer: 3091604, z dnia 2020-02-25

AMS Metal jest firmą zajmującą się recyklingiem metali nieżelaznych od ponad 20 lat.

Działamy na rynku polskim i międzynarodowym.
Firma systematycznie rozwija się i poszerza zakres swojej działalności. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko

Asystent Handlowca

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów dla Spółki,
  • utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami,
  • sporządzanie i kontrola dokumentów magazynowych i księgowych,
  • kontrola merytoryczna i formalna dokumentów magazynowych.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • sumienność i uczciwość,
  • komunikatywność i otwartość,
  • silna motywacja, potencjał i chęć do rozwoju,
  • dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności programów MS WORD oraz MS EXCEL,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych (drukarka, skaner, faks itp.),
  • wykształcenie średnie , może być w trakcie studiów.

Oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji i stabilnej sytuacji finansowej,
  • umowa o pracę z wszystkimi świadczeniami,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 16:00,
  • wynagrodzenie zasadnicze plus miesięczna premia,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • nauka zawodu i praktyka handlowa.