Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Artysta fotografik
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/20/0156
OBOWIĄZKI:
- Wykonanie fotografii przez uruchomienie migawki i naświetlenie filmu; obróbka fotochemiczna filmu lub przekazanie go do laboratorium; wykonanie stykówek (tj. odbitek w skali 1:1), podejmowanie powiększeniu fotografii do dużego formatu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane. Wymagane umiejętności: podstawy kompozycji, sztuka abstrakcyjna, podstawy grafiki komputerowej w programie INKSCAPE. Wymagany Certyfikat kursu: "Fotografia produktowa i reklamowa". Inne wymagana: Podstawy teorii koloru.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach